niedziela, 18 lipca 2010
Ciąg dalszy nastąpi...
http://playinginmymind.blogspot.com/

Zapraszam!

16:53, marpuch
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 czerwca 2010
A co jak nie wylądujemy?

Nie no, ziemię widać...
Coś tam widać...
Może nie będzie tragedii...


A jeśli nie wylądujemy to co?
Odejdziemy.


Dziś ujawniono stenogramy rozmów pilotów w związku z katastrofą pod Mińskiem. Nie zmieniają one w żadnym stopniu mojej oceny sytuacji.

Za katastrofę po drugie winny jest pilot. To on ostatecznie pilotuje samolot i to on może odmówić wykonania rozkazu, to on ma ster w ręce. Po pierwsze winny jest ten, kto sprowadził na nich presję, że odmowa lądowania oznacza koniec kariery i perspektyw, że jest zawodowym samobójstwem.

Tak, o Panu mówię panie Lechu! Ten feralny lot do Gruzji, wywieranie presji na pilota i wyrzucenie go z pracy. Kto wydał rozkaz lądowania? Dokładnie Pan! Pod Tibilisi wydał Pan rozkaz, który pozabijał wszystkich ludzi pod Mińskiem.

Nic nie wróci im życia. Niech spoczywają w pokoju. A przy wyborach prezydenckich trzeba dopilnować, aby bliźniacze sytuacje nie miały miejsca.

18:53, marpuch
Link Dodaj komentarz »
sobota, 01 maja 2010
Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia

Tym razem bez dłuższego komentarz, ale na przerwanie długiego okresu milczenia - Wrocław, widok na Odrę. :)

niedziela, 12 kwietnia 2009
Mostek Pokutnic - panorama

Korzystając z urlopu, pięknej kwietniowej pogody oraz dobrego towarzystwa udało mi się zwiedzić kolejną, dobrze ukrytą atrakcję Wrocławia, jaką jest mostek pokutnic na wieżach kościoła Marii Magdaleny. Zupełnie przypadkowo ;) miałem przy sobie aparat i zupełnie przypadkowo ;P uwieczniłem widok z mostka w tych oto dwóch panoramach:

Swoją drogą zastanawiający jest fakt, że na mostku łączącym wieże pokutowały jedynie dusze dziewczyn (które "spędziły życie na zabawach i kokietowaniu adoratorów zamiast na wychowaniu dzieci i prowadzeniu domu"), a nie dusze mężczyzn. W epoce równouprawnienia domagam się oficjalnego miejsca, gdzie będą mogły pokutować dusze facetów, którzy zamiast zajmować się żonami i dziećmi spędzali całe dni w Spiżu. ;)

wtorek, 31 marca 2009
Muzeum BMW

Co my tu mamy?

Ot, natłok budynków spod znaku BMW. Ten dziwny pokręcony na pierwszym planie to BMW Welt. Połączenie salonu samochodowego i kawiarni. Można tam iść i zrobić sobie zdjęcie obok samochodu, na który nigdy nas nie będzie stać. A mają takich tam dużo. ;)

Ten z tyłu wysoki to jakiś biurowiec BMW. Bardzo charakterystyczna konstrukcja. A to przed nim, co wyglądem przypomina kubek, to muzeum BMW. Zastanawiałem się, czy by się do niego kiedyś nie wybrać. Cena biletu wejściowego jest jednak zaporowa i wynosi całe 12€. :/ Trochę dużo jeżeli wziąć pod uwagę, że mamy oglądać przez cały czas jedną wielką reklamę BMW.

Obawiam się więc, że muzeum BMW nie zobaczę. Jedyne czym się mogę pochwalić, to parę zdjęć zrobionych przy wejściu. Ale tak między nami: czy widok takiego samochodu zachęciłby was do wejścia do muzeum? :D

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
Get Firefox!
Creative Commons License